Działając w branży budowlanej przez ponad siedem dekad, zrealizowaliśmy wiele projektów. Swój ślad zostawiliśmy w wielu miejscach Polski, ale i za granicą. W morzu zleceń, w których braliśmy udział, jest kilka pereł, z których jesteśmy szczególnie dumni. Tutaj można zobaczyć, jak wiele zrobiliśmy i nad czym pracujemy obecnie. Jak każdy, kto jest specjalistą w swej dziedzinie, lubimy dzielić się efektami naszej pracy. Obecnie również nie próżnujemy. Znajdziesz tu informację o aktualnie prowadzonych pracach i ich postępach.

Zadzwoń Wyślij zapytanie

Najwyższa jakość świadczonych usług

10 zleceń w trakcie realizacji

Dbałość o środowisko i wysoką kulturę pracy

Budowa zespołu budynków  mieszkalnych  oraz mieszkalno-usługowych z  infrastrukturą  techniczną w zarzeczu, nad jeziorem żywieckim. Prace Stanu Surowego Otwartego z dachem i Zagospodarowaniem Terenu.

Termin realizacji: styczeń 24

Apartamenty "Laguna Beskidów", Żeglarska, 34-326 Bierna

Zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z budową
parkingu, placu zabaw oraz rozbiórką i budową sieci energetycznej niskiego i średniego
napięcia w  Wadowicach przy ul. Niwy.

Termin realizacji: 24 miesiące

Niwy, 34-100 Wadowice

Ruszyły prace nad  budową Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji przy Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Już w przyszłym roku zaprosimy Was do odwiedzenia jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce.

Termin realizacji: sierpień 23

 

Studio Filmów Rysunkowych, 43-300, Cieszyńska 24, 43-300 Bielsko-Biała

Inwestycja związana z rozbudową i przebudową Centrum Kongresów i Rekreacji – Orle Gniazdo w Szczyrku. Obiekt po planowanej rozbudowie przyjmie pierwszych gości na przełomie 2023/24 roku.

Mercure Szczyrk Resort, Wrzosowa 28A, 43-370 Szczyrk

Budowa obiektu magazynowego z zagospodarowaniem terenu. Inwestorem jest firma Toptextil Spółka z o.o.. Naszym zadaniem jest Budowa budynku magazynowego wraz z instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Powierzchnia użytkowa to 4700 m² wraz częścią socjalno-biurową.

Termin realizacji: maj 22

Budowa obiektu magazynowego Toptextil Jaroszowice z zagospodarowaniem terenu

Jaroszowice ul. Wenecja

Bezawaryjność funkcjonowania oraz świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Odbiór i oczyszczanie ścieków nie tylko na terenie miasta Turek, lecz również poza jego granicami. By to umożliwić, 22 czerwca 2021 roku podpisaliśmy umowę na kolejny etap rozbudowy oraz modernizacji Oczyszczalni Ścieków w Turku.

Termin realizacji: czerwiec 22

Rozbudowa oraz modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Turku.

szczalnia ścieków Graniczna 1, 62-700 Turek

Budowa przedszkola w miejscowości Meszna w gminie Wilkowice. powierzchnia zabudowy 1299,67 m², powierzchnia użytkowa 984,45 m², kubatura 7602,29 m³.

Termin realizacji: czerwiec 23

Budowa Przedszkola w Mesznej

Szczyrkowska 209, 43-360 Meszna

W czerwcu 2024 roku ukończony zostanie nasz nowy projekt – przedszkole i szkoła w Brzezince. Są to dwa ogromne obiekty stworzone, by dać dzieciom i młodzieży doskonałe warunki do rozwoju.

Data realizacji: czerwiec 24

Rozbudowa Przedszkola i Szkoły w Brzezince

Szkoła Podstawowa SPSK, Słoneczna 5, 34-120 Brzezinka

W kwietniu 2021 r. rozpoczęliśmy budowę budynku handlowo-usługowego QUBB Offices. QUBB Offices będzie nowoczesnym budynkiem klasy A, przystosowanym do działalności biurowej, usługowej, handlowej oraz medycznej. 

Termin Realizacji: kwiecień 21

Budowa budynku usługowo-handlowego Qubb-Offices

ul. Bystrzańska 94 43-300 Bielsko-Biała

Gliwice – zbieg ul. Piwnej i Jagielońskiej.

Powstanie nowa siedziba Shared Services Polska, która na terenie DL Prime uruchomi swoje centrum outsourcingowe. Powierzchnia obszaru inwestycji to 13133,73 m². Powierzchnia utwardzonego terenu to ok 6300 m², powierzchnia biologicznie czynna to ok 1980 m²

Termin realizacji: Wrzesień 22

Budowa - DL Prime

Biurowce DL Prime, Piwna 16, 44-100 Gliwice

Budowa Zagłębiowskiego Parku Sportowego w Sosnowcu – budowa stadionu piłkarskiego oraz PZT wraz z sieciami zewnętrznymi i przyłączami.
Termin realizacji: maj 2019 – nadal

Budowa stadionu piłkarskiego oraz PZT wraz z sieciami zewnętrznymi i przyłączami

Zagłębiowski Park Sportowy Sp. z o.o. - ul. Teatralna 9/812, 41-200 Sosnowiec

Budowa Zagłębiowskiego Parku Sportowego w Sosnowcu – hala sportowa.
Termin realizacji: wrzesień 2019 – nadal

Budowa hali sportowej

Zagłębiowski Park Sportowy Sp. z o.o. - ul. Teatralna 9/812, 41-200 Sosnowiec

Zachęcamy do zapoznania się ze zrealizowanymi inwestycjami z zakresu obiektów użyteczności publicznej, inżynierii środowiska, sportowych i edukacyjnych, budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego.