Bądź na bieżąco z wydarzeniami i realizacjami, w których bierzemy czynny udział. Na tej stronie publikujemy najnowsze i godne uwagi wiadomości z życia naszej firmy. Znajdziesz tu nowości na temat aktualnych projektów, a także tych, które dopiero się rozpoczną. Jasne i przejrzyste informacje, których nie znajdziesz nigdzie indziej w przestrzeni publicznej. Przejdź dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj najnowszy post
Biznesman na zebraniu omawia raport, który trzyma w ręce, popijając kawę

Badanie techniczne zwane też przeglądem rejestracyjnym należy wykonywać na stacjach kontroli pojazdów, które spełniają wymagania określone procedurami i posiadają odpowiednie uprawnienia do ich przeprowadzenia.

Czytaj więcej

Rozbudowa istniejącego budynku o sześć oddziałów przedszkolnych.

Czytaj więcej

Wymiana opon na letnie to niezwykle istotna czynność. Powinien o niej pamiętać każdy właściciel samochodu, gdyż bezpośrednio wpływa ona na stan ogumienia, a co za tym idzie, bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażerów. Zdań na temat tego, który miesiąc jest odpowiedni na wymianę opon, jest naprawdę wiele.

Czytaj więcej

Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna umożliwia powolne rozpoczęcie remontów oraz prac budowlanych, warto więc rozpocząć planowanie swojej inwestycji. Rozpoczęcie budowy wymaga szczegółowego zaplanowania zakupu materiałów oraz zaopatrzenia się w narzędzia i maszyny budowlane.

Czytaj więcej

Zima to bardzo trudny czas dla kierowców. Warunki na drodze najczęściej nie należą do zbytnio korzystnych, dlatego wymagają od kierowców zachowania dużego skupienia oraz rozwagę. Surowe warunki pogodowe nie oszczędzają również stanu technicznego pojazdu

Czytaj więcej

BPBP S.A.
W styczniu 2022 przystąpiliśmy do budowy trzech lokali mieszkalnych z rozbiórką i budową sieci energetycznej niskiego i średniego napięcia

Czytaj więcej

go stycznia podpisaliśmy umowę na wyjątkową inwestycję Lagunę Beskidów w Zarzeczu. Laguna Beskidów to luksusowy kompleks w którym w najwyższym komforcie można przebywać wśród natury. Parę kroków od Jeziora Żywieckiego miejsca idealnego dla żeglarzy, wędkarzy bądź osób które cenią sobie estetykę przestrzeni i romantyczne zachody słońca.

Czytaj więcej

26 stycznia o godzinie 15.00 podpisaliśmy umowę ze Studiem Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Tym samym zostaliśmy Generalnym Wykonawcą tej legendarnej inwestycji! Studio Filmów Rysunkowych jest kolebką kulturalną miasta Bielsko-Biała. Od roku 1947 tworzy Filmy Rysunkowe które zna każdy z nas!

Czytaj więcej

W czerwcu 2021 roku podpisaliśmy umowę na realizację obiektu magazynowego z zagospodarowaniem terenu. Inwestorem jest firma Toptextil Spółka z o.o. z Wadowic, jest to wiodący producent i dostawca tkanin w Polsce i na świecie. 

Czytaj więcej

Początkiem marca 2021 roku, rozpoczęliśmy pierwszy etap inwestycji związanej z rozbudową i przebudową Centrum Kongresów i Rekreacji – Orle Gniazdo w Szczyrku. Obecnie trwają prace przygotowawcze oraz projektowe, aby dostosować obiekt do wymagań inwestora oraz standardów sieci Accor – światowego

Czytaj więcej

Bezawaryjność funkcjonowania oraz świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Odbiór i oczyszczanie ścieków nie tylko na terenie miasta Turek, lecz również poza jego granicami. By to umożliwić, 22 czerwca 2021 roku podpisaliśmy umowę na kolejny etap rozbudowy oraz modernizacji Oczyszczalni Ścieków w Turku.

Czytaj więcej

Dnia pierwszego października 2021 mieliśmy przyjemność rozpoczęcia budowy jednego z naszych najbardziej efektownych kompleksów. Mowa oczywiście o Przedszkolu w miejscowości Meszna w gminie Wilkowice. Placówka zlokalizowana jest na ulicy Szczyrkowskiej. Inspirując się bezpośrednio Otuliną Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, w której

Czytaj więcej