Budynek BPBP S.A.

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., nazwa skrócona BPBP S.A., jest znaczącą firmą budowlaną Południowej Polski i największą w tej branży na Podbeskidziu. Przedmiotem zasadniczej działalności BPBP S.A. jest kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych w Generalnym Wykonawstwie oraz prowadzenie działalności usługowej w zakresie produkcji i sprzedaży.

Read more

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. oferuje pełny zakres usług budowlanych począwszy od projektu, aż po realizację „pod klucz“ występując w roli Generalnego Wykonawcy bądź Wykonawcy robót budowlano-instalacyjnych. BPBP S.A. bierze na siebie pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów o rękojmi i gwarancji na wykonane roboty budowlano-montażowe i instalacyjne. Realizując obiekty „pod klucz“ wykonuje pełną koordynację wszystkich robót branżowych. Dotyczy to wszelkich zadań z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego i inżynierskiego, ekologicznego oraz mieszkaniowego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą - Bielskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego S.A., jesteśmy do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i przedstawi interesującą ofertę.
Zadzwoń Wyślij zapytanie