W ramach projektu na stoku Dębowca powstały: kolej kanapowa o długości 600 m, trasa narciarska zjazdowa, wyciąg zaczepowy dla dzieci o długości 84 m, park linowy, system naśnieżania i oświetlenia stoku, infrastruktura techniczna (wodociąg, pompownie, kanalizacja) oraz budynki kubaturowe (dolna stacja kolei, górna stacja kolei, pomieszczenie techniczno – magazynowe). W bezpośrednim sąsiedztwie dolnej stacji kolei na Dębowcu powstał parking przeznaczony na 110 miejsc parkingowych.
Termin realizacji: czerwiec 2012 – styczeń 2013

Dla większości z nas samochód stanowi podstawowy środek transportu do pracy, szkoły bądź jako sposób na szybkie przemieszczanie się po mieście. Dlatego oddając go do warsztatu samochodowego, liczymy, że zajmą się nim specjaliści z doświadczeniem i fachem w ręku. Liczymy,

Czytaj więcej

Inwestycja realizowana jest w systemie zaprojektuj i buduj . Nowy budynek 4-oddziałowego przedszkola znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej szkoły podstawowej. Powstanie w nim także część administracyjno-socjalna z kuchnią oraz ogród zimowy. Co ważne budynek będzie wyposażony w nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie.

Czytaj więcej
Czytaj więcej