Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę ciekawie położonych na terenie Bielska-Białej i Czechowic biur, lokali usługowych oraz magazynów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem naszych nieruchomości na stronie internetowej, jak również zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 697 777 706 lub adresem mailowy . Zadzwoń do nas postaramy się sprostać twoim wymaganiom w rozsądnej cenie, nie boimy się inwestycji i stawiamy na długoletnią współpracę. Przekonaj się sam.

Wyślij wiadomość z formularza kontaktowego
Mężczyzna wręcza kobiecie klucze od neiruchomości

Do wynajęcia teren utwardzony ( beton) o powierzchni łącznej 2 420 m2. Obiekt monitorowany przez 24h.

Teren utwardzony

ul. Kosynierów 40, Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej

Do wynajęcia teren utwardzony ( beton) o powierzchni 530 m2 z możliwością wykorzystania dodatkowo rampy, położony jest przy ul. Gen. M. Boruty Spiechowicza 27 BB. Dodatkowo możliwość wynajmu parkingu dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Obiekt monitorowany przez 24h.

Plac utwardzony

ul. Gen. Boruty Spiechowicza 27, Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej

Do wynajęcia hala magazynowo – produkcyjna o powierzchni 149 m2 z bramą przesuwną oraz rampą przeładunkową o szerokości – 1,5 m. Dodatkowo możliwość wynajmu parkingu dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Obiekt monitorowany przez 24h.

Pomieszczenie warsztatowe

ul. Kosynierów 40, Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 740 m2 i wysokości 4,2 m położona jest na I piętrze magazynu głównego przy ul. Generała Boruty Spiechowicza 27, Bielski-Biała. Wejście do pomieszczenia magazynowego jest od strony klatki schodowej jak i windy bagażowej o nośności 1500 kg. Na parterze znajduje się toaleta. Budynek posiada rampę o wysokości 1 m.

Hala magazynowa

ul. Generała Spiechowicza 27, Bielsko-Biała

Dowiedz się więcej

Do wynajęcia całe II piętro biurowca. Na piętrze znajduje się 9 biur, zaplecze socjalne oraz 2 toalety. Obiekt monitorowany przez 24h. Wejście do biurowca tylko dla posiadaczy kart magnetycznych.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia

ul. Kosynierów 40, Bielsko Biała

Dowiedz się więcej