Pora na rozpoczęcie budowy i renowację. Gdzie wynająć profesjonalny sprzęt budowlany?

BPBP S.A.

Spis treści:

Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna umożliwia powolne rozpoczęcie remontów oraz prac budowlanych, warto więc rozpocząć planowanie swojej inwestycji. Rozpoczęcie budowy wymaga szczegółowego zaplanowania zakupu materiałów oraz zaopatrzenia się w narzędzia i maszyny budowlane. Aby skrócić czas poszukiwania odpowiedniego sprzętu w atrakcyjnej firma BPBP S.A – Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. – oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu budowlanego w Bielsku. Sprawdź, co firma ma w swoim asortymencie!

Wypożyczalnia deskowań i sprzętu budowlanego Bielsko – funkcjonalność i szeroka oferta

Firma BPBP S.A posiada w swojej ofercie  szeroki asortyment sprzętu budowlanego, rusztowań oraz systemów deskonań, które możliwe są do wypożyczenia zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Usługa wynajmu deskowań obejmuje:

  1. Deskowania w systemie ACROW, które stosowane jest głównie w systemach domów jednorodzinnych.
  2. Deskowania systemowe wielkogabarytowe PERI DOMINO 275, które stosuje się głównie w budownictwie przemysłowym, choć możliwe jest również zastosowanie ich w typie budownictwa mieszkaniowego.
  3. Deskowanie stropowe

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bielsko posiada w swojej ofercie deskowania stropowe w wielu rozmiarach. Nie trzeba jednak z góry wiedzieć, jaki rozmiar czy rodzaj deskowania będą potrzebny, ponieważ o to zatroszczą się nasi eksperci. Doświadczona kadra pracownicza odpowiedzialna za wynajem sprzętu budowlanego wspomoże fachowym doradztwem, po dostarczeniu przez klienta projektu.

Deskowania systemowe ACROW

Poszczególne systemy deskowań różnią się w zależności od przestawienia. Deskowanie ACROW jest używany w celu formownia betonowych lub żelbetonowych części konstrukcji w miejscu ich budowania. Oparte na angielskiej licencji deskowanie ACROW przydatne będą w budownictwie mieszkalnym, zwłaszcza w przypadku stawiania domów jednorodzinnych. W ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Bielsko rodzaj ten dostępny będzie wraz z płytami, wstawkami uzupełniającymi, narożnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Dodatkowo system ten posiada jeszcze osprzęt taki jak kliny, zworniki, obejmy słupowe i spinki.

Deskowanie systemowe PERI DOMINO

Deskowanie systemowe PERI DOMINO wybierane jest najczęściej celem wsparcia konstrukcji budynków przemysłowych oraz rzadziej mieszkalnych. W ofercie firmy BPBP S.A na ten zestaw będą się składały płyty, narożniki wewnętrzne, zewnętrze. Podobnie jak w przypadku deskowań ACROW system ten posiada osprzęt, na który składają się rozmaite części takie jak: wypory, zastrzały, rygle, zamki, ściągi i wstawki kompensacyjne.

Deskowanie stropowe

Deskowanie stropowe to nowoczesne rozwiązanie zdobywające coraz większą popularność w budownictwie. Dzięki swojej wszechstronności mogą zostać wykorzystane do szeregu projektów, gdyż konstrukcja pozwala na dopasowanie jej do różnych obciążeń i geometrii. Wypożyczenie tego systemu deskowania będzie składać się z: podpór, trójnogów, głowic oraz dźwigarów.

Wynajem sprzętu budowlanego Bielsko – przedsiębiorstwo BPBP S.A

Deskowania to nie jedyny sprzęt możliwy do wypożyczenia w firmie BPBP S.A. Oferta jest poszerzona o różnego rodzaju rusztowania. Dostępne są rusztowania elewacyjne RUX Super 65, rusztowania aluminiowe RUX MOBILO 800 oraz 1400, a także rusztowanie lekkie WARSZAWA. Warto dodać, że firma wydaje sprzęty zgodnie z DTR. Oznacza to, że do sprzętu dołączony jest tzw. „paszport maszyny”, w którym zawarte są przez producenta dane o urządzeniu. Wydawana jest również Instrukcja Obsługi dotycząca sposobu eksploatowania wypożyczonego sprzętu.

Jaki jest koszt wynajmu rusztowania?

Ile kosztuje wynajem rusztowania?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić klient zapłaci za wynajem sprzętu, gdyż ceny uzależnione są od długości najmu. W ofercie wypożyczalni sprzętu figurują ceny wypożyczenia narzędzi na dobę. Oznacza to, ze finalny rachunek uzależniony będzie od długości trwania projektu.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego bielsko – sprawdź naszą ofertę!

Firma BPBP S.A. ma za sobą wieloletnie doświadczenie, a początki działalności na rynku sięgają 1950 roku. Nasze usługi oferujemy nie tylko firmom i wielkim przedsiębiorstwom, ale również klientom indywidualnym. Pragniemy służyć pomocą, wieloletnim doświadczeniem i sprzętem najlepszej jakości. Dojazd do nas jest wygodny, a komfort poprawia specjalnie wydzielony dla klientów parking.

Chcemy dostosowywać nasze usługi pod wymagania klientów, dlatego właśnie postanowiliśmy usprawnić proces dokonywania rezerwacji. Chcąc skorzystać z oferty wypożyczalni istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji sprzętu oraz deskowania. Oferta wypożyczalni jest w stanie pokryć różne pragnienia klientów swoim wyborem rodzajów i modeli sprzętów. Firma BPBP S.A jest w pełnij świadoma konieczności utrzymania wysokiej jakości sprzętu, dlatego regularnie oddajemy maszyny i urządzenia do kontroli, gwarantując niezawodność podczas pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wynajmu sprzętu budowlanego? Sprawdź nasze artykuły:

Badanie techniczne zwane też przeglądem rejestracyjnym należy wykonywać na stacjach kontroli pojazdów, które spełniają wymagania określone procedurami i posiadają odpowiednie uprawnienia do ich przeprowadzenia.

Czytaj więcej

Rozbudowa istniejącego budynku o sześć oddziałów przedszkolnych.

Czytaj więcej

Wymiana opon na letnie to niezwykle istotna czynność. Powinien o niej pamiętać każdy właściciel samochodu, gdyż bezpośrednio wpływa ona na stan ogumienia, a co za tym idzie, bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażerów. Zdań na temat tego, który miesiąc jest odpowiedni na wymianę opon, jest naprawdę wiele.

Czytaj więcej