Zakres obowiązków

  1. Prace remontowo – serwisowe urządzeń elektrycznych, obsługa urządzeń elektrycznych, montaż podzespołów, zespołów, urządzeń elektrycznych i energetycznych przy wykorzystaniu narzędzi o napędzie elektrycznym, pneumatycznym.
  2. Wykonywanie instalacji elektrycznych.
  3. Montaż oświetlenia.
  4. Bieżąca konserwacja i naprawy.

Wymagania:

  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  2. Mile widziane uprawnienia SEP.
  3. Umiejętność pracy w zespole.
  4. Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  5. Predyspozycje manualne.

Firma oferuje:

  1. Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  2. Stałe wynagrodzenie plus dodatki.
  3. Możliwość wyrobienia uprawnień SEP.
  4. Bezpłatny parking na terenie firmy.
  5. Pracę w doświadczonym i zgranym zespole.

Zima jest bez wątpienia piękną porą roku. Pamiętajmy jednak również, że jest to okres, w którym nasze pojazdy są szczególnie narażone na oddziaływanie negatywnych warunków pogodowych, a co za tym idzie – również na awarie. Chociaż z częścią z nich być może poradzimy sobie sami, pamiętajmy, że w wielu przypadkach pomóc nam będzie mógł jedynie profesjonalny mechanik

Czytaj więcej

Nie ma co ukrywać, że sprzęt budowlany do najtańszych nie należy. Zakup elektronarzędzi, podobnie jak i ciężkiego sprzętu budowlanego na własną rękę będzie po prostu w większości przypadków nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie wynajem takiego sprzętu

Sezon zimowy jest już w pełni – pojawił się pierwszy śnieg, a temperatura waha się w okolicach zera. Niestety część kierowców zbyt lekceważąco podeszła do odpowiedniego przygotowania pojazdu na sezon zimowy. Śnieg, lód, ogólnie niesprzyjająca aura to wiele powodów do kolizji i wszelkich trudności na drogach.