Opis stanowiska

  1. Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych).
  2. Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych  aspektów w projektach.
  3. Przygotowywanie obmiaru postępu robót.
  4. Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców w tym weryfikacja cen oraz jakości świadczonych usług.
  5. Analiza projektów przetargowych i wykonawczych pod kontem ich optymalizacji cenowej w tym kontrola i pozyskiwanie ofert cenowych.
  6. Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.
  7. Doradztwo oraz doraźny nadzór nad robotami elektrycznymi prowadzonymi przez podwykonawców.
  8. Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów.
  9. Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Wymagania

  1. Wykształcenia wyższego budowlanego o profilu elektrycznym.
  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenia w pracy na budowie (fabryk, obiektów przemysłowych).
  3. Znajomości cen materiałów i usług w branży elektrycznej.
  4. Uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych
    i elektroenergetycznych.
  5. Uprawnienia w zakresie projektowym będą dodatkowym atutem.

Firma Oferuje

  1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej.
  3. Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.
  4. Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka medyczna, karta multisport.
  5. Pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.).
  6. Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego.
  7. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zima jest bez wątpienia piękną porą roku. Pamiętajmy jednak również, że jest to okres, w którym nasze pojazdy są szczególnie narażone na oddziaływanie negatywnych warunków pogodowych, a co za tym idzie – również na awarie. Chociaż z częścią z nich być może poradzimy sobie sami, pamiętajmy, że w wielu przypadkach pomóc nam będzie mógł jedynie profesjonalny mechanik

Czytaj więcej

Nie ma co ukrywać, że sprzęt budowlany do najtańszych nie należy. Zakup elektronarzędzi, podobnie jak i ciężkiego sprzętu budowlanego na własną rękę będzie po prostu w większości przypadków nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie wynajem takiego sprzętu

Sezon zimowy jest już w pełni – pojawił się pierwszy śnieg, a temperatura waha się w okolicach zera. Niestety część kierowców zbyt lekceważąco podeszła do odpowiedniego przygotowania pojazdu na sezon zimowy. Śnieg, lód, ogólnie niesprzyjająca aura to wiele powodów do kolizji i wszelkich trudności na drogach.