Project Manager Budownictwo

Główne obowiązki:

  1. Kompleksowe zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej oraz zasadami obowiązującymi w Spółce, w szczególności praca z budżetem bazowym oraz harmonogramem bazowym.
  2. Prowadzenie procesu wyboru i negocjacjami z Kontrahentami.
  3. Przygotowanie budżetów i kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy.
  4. Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy.
  5. Współudział merytoryczny w procesie planowania projektu.
  6. Rozliczanie wykonanych prac.
  7. Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć.
  8. Sporządzanie okresowych raportów o stanie prac na poszczególnych projektach.
  9. Reprezentowanie spółki przed Inwestorami i osobami przez niego wskazanymi.
  10. Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami robót.

Wymagania:

  1. Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w budownictwie kubaturowym – przemysłowym.
  2. Wykształcenie techniczne (uprawnienia budowlane).
  3. Mile widziane dodatkowe wykształcenie w zarządzaniu projektami.
  4. Mile widziane doświadczenie w BIM.

Co oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (decyzja kandydata).
  2. Możliwości rozwoju zawodowego.
  3. Szkolenia pracownicze wg zapotrzebowania pracownika.
  4. Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  5. Szeroki pakiet dodatkowych benefitów.
  6. Samochód, laptop, telefon służbowy.

Średni czas bezawaryjnej eksploatacji nowego samochodu wynosi trzy lata. To wystarczająco długo, by przywiązać się swojego ulubieńca na tyle, by pytanie o dobrego mechanika nabrało zupełnie nowego znaczenia

Czytaj więcej

O klimatyzacji w samochodzie przypominamy sobie zwykle dopiero w momencie, kiedy zaczynają doskwierać nam upały. To zdecydowanie zbyt późno, zważywszy na to, że w sezonie letnim serwisy klimatyzacji przeżywają oblężenie

Badanie techniczne zwane też przeglądem rejestracyjnym należy wykonywać na stacjach kontroli pojazdów, które spełniają wymagania określone procedurami i posiadają odpowiednie uprawnienia do ich przeprowadzenia.