Główne obowiązki:

  1. Kompleksowe zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej oraz zasadami obowiązującymi w Spółce, w szczególności praca z budżetem bazowym oraz harmonogramem bazowym.
  2. Prowadzenie procesu wyboru i negocjacjami z Kontrahentami.
  3. Przygotowanie budżetów i kontrola kosztów inwestycji w czasie jej trwania oraz współudział w zarządzaniu kosztami budowy.
  4. Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy.
  5. Współudział merytoryczny w procesie planowania projektu.
  6. Rozliczanie wykonanych prac.
  7. Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć.
  8. Sporządzanie okresowych raportów o stanie prac na poszczególnych projektach.
  9. Reprezentowanie spółki przed Inwestorami i osobami przez niego wskazanymi.
  10. Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz podwykonawcami robót.

Wymagania:

  1. Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w budownictwie kubaturowym – przemysłowym.
  2. Wykształcenie techniczne (uprawnienia budowlane).
  3. Mile widziane dodatkowe wykształcenie w zarządzaniu projektami.
  4. Mile widziane doświadczenie w BIM.

Co oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (decyzja kandydata).
  2. Możliwości rozwoju zawodowego.
  3. Szkolenia pracownicze wg zapotrzebowania pracownika.
  4. Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  5. Szeroki pakiet dodatkowych benefitów.
  6. Samochód, laptop, telefon służbowy.

Zima jest bez wątpienia piękną porą roku. Pamiętajmy jednak również, że jest to okres, w którym nasze pojazdy są szczególnie narażone na oddziaływanie negatywnych warunków pogodowych, a co za tym idzie – również na awarie. Chociaż z częścią z nich być może poradzimy sobie sami, pamiętajmy, że w wielu przypadkach pomóc nam będzie mógł jedynie profesjonalny mechanik

Czytaj więcej

Nie ma co ukrywać, że sprzęt budowlany do najtańszych nie należy. Zakup elektronarzędzi, podobnie jak i ciężkiego sprzętu budowlanego na własną rękę będzie po prostu w większości przypadków nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie wynajem takiego sprzętu

Sezon zimowy jest już w pełni – pojawił się pierwszy śnieg, a temperatura waha się w okolicach zera. Niestety część kierowców zbyt lekceważąco podeszła do odpowiedniego przygotowania pojazdu na sezon zimowy. Śnieg, lód, ogólnie niesprzyjająca aura to wiele powodów do kolizji i wszelkich trudności na drogach.