Inwestycja realizowana jest w systemie zaprojektuj i buduj .

Nowy budynek 4-oddziałowego przedszkola znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej szkoły podstawowej. Powstanie w nim także część administracyjno-socjalna z kuchnią oraz ogród zimowy. Co ważne budynek będzie wyposażony w nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie. Istniejąca szkoła podstawowa zostanie przebudowana i rozbudowana. Powstanie ponad 700 m kw. nowej powierzchni użytkowej (m.in. 5 sal lekcyjnych, sala do gimnastyki korekcyjnej, biblioteka, gabinet pedagoga i logopedy). W ramach zadania przewiduje się także zagospodarowanie terenu, w tym budowę parkingu na około 50 samochodów, 3 placów zabaw oraz przebudowę boiska sportowego. Zakończenie całej inwestycji planowane jest tak, aby dzieci mogły w pełni korzystać z zespołu szkolno-przedszkolnego od początku roku szkolnego 2024/2025 (źródło: Gmina Oświęcim)

Dla większości z nas samochód stanowi podstawowy środek transportu do pracy, szkoły bądź jako sposób na szybkie przemieszczanie się po mieście. Dlatego oddając go do warsztatu samochodowego, liczymy, że zajmą się nim specjaliści z doświadczeniem i fachem w ręku. Liczymy,

Czytaj więcej

Inwestycja realizowana jest w systemie zaprojektuj i buduj . Nowy budynek 4-oddziałowego przedszkola znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej szkoły podstawowej. Powstanie w nim także część administracyjno-socjalna z kuchnią oraz ogród zimowy. Co ważne budynek będzie wyposażony w nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie.

Czytaj więcej
Czytaj więcej