QUBB Offices w Bielsku-Białej

BPBP S.A.

W kwietniu 2021 r. rozpoczęliśmy budowę budynku handlowo-usługowego QUBB Offices. QUBB Offices będzie nowoczesnym budynkiem klasy A, przystosowanym do działalności biurowej, usługowej, handlowej oraz medycznej

Biurowiec jest pięciokondygnacyjny (1 kondygnacja podziemna, 4 nadziemne), wysoki na 16,5 metra o powierzchni użytkowej 4 805,92 m². Kompleks położony jest przy ul. Bystrzańskiej. Jest to główna, czteropasmowa ulica w Bielsku-Białej – mieście, z którego łatwo i szybko można dostać się do najważniejszych miast Europy Środkowej. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 100 m od zjazdu z drogi ekspresowej S1.

Zaletą QUBB Ofices jest nie tylko doskonała ekspozycja lecz również kompleksowe i profesjonalne zarządzanie obiektemstały monitoring, obsługa administracyjna oraz techniczna.

Dzięki wielostanowiskowemu parkingowi podziemnemu oraz ogromnej powierzchni użytkowej obiekt może zapewnić najwyższe standardy funkcjonowania dla przyszłych użytkowników. Na 107 miejsc postojowych składa się 70 miejsc na parkingu zewnętrznym oraz 37 miejsc w garażu podziemnym zapewniając komfortowe, swobodne parkowanie.

QUBB Offices, prócz wygodnych parkingów, chodników, terenów zieleni może pochwalić się również tarasem widokowym na dachu budynku, by zadowolić najbardziej wyszukane gusta. Nowoczesna, prestiżowa architektura oraz najwyższa jakość wykończenia kompleksu zadowoli najbardziej wymagających konsumentów. Optymalne rozwiązania użytkowe wykorzystane zostaną zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektu by zapewnić wygodę i funkcjonalność użytkowania. Właściciele i najemcy mogą skorzystać z podświetlanego pylonu z miejscami reklamowymi.

Termin oddania do użytkowania przewidywany jest na IV kwartał 2022r.

Więcej informacji na stronie: www.qubb.pl

Badanie techniczne zwane też przeglądem rejestracyjnym należy wykonywać na stacjach kontroli pojazdów, które spełniają wymagania określone procedurami i posiadają odpowiednie uprawnienia do ich przeprowadzenia.

Czytaj więcej

Rozbudowa istniejącego budynku o sześć oddziałów przedszkolnych.

Czytaj więcej

Wymiana opon na letnie to niezwykle istotna czynność. Powinien o niej pamiętać każdy właściciel samochodu, gdyż bezpośrednio wpływa ona na stan ogumienia, a co za tym idzie, bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażerów. Zdań na temat tego, który miesiąc jest odpowiedni na wymianę opon, jest naprawdę wiele.

Czytaj więcej