W marcu 2021 r. rozpoczęliśmy pierwszy etap inwestycji związanej z rozbudową i przebudową Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku.

Mercure Szczyrk Resort będzie jednym z najwyżej położonych obiektów hotelowych w Polsce (660 m n.p.m.) i największym wielofunkcyjnym obiektem w Szczyrku.

Ten nowoczesny i zaprojektowany z troską o otaczającą nas przyrodę obiekt zaoferuje Gościom zakwaterowanie w pokojach z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt – Skrzyczne.

Hotel będzie się składać z 6 kondygnacji i mierzyć ponad 270 metrów długości. Do dyspozycji gości będą m.in. 453 pokoje, 4000 m2 powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej oraz 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.

Na terenie hotelu znajdzie się 5 punktów gastronomicznych, strefa SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, strefa dla dzieci oraz teren rekreacyjny.

W przyszłości planowane są również atrakcje zimowe jak mini stok narciarski z torem przeszkód, wyciągiem taśmowym dla dzieci i początkujących.

Obiekt po planowanej rozbudowie przyjmie pierwszych gości na przełomie 2023/24 roku.

Szczegóły na stronie www.mszczyrk.pl

Dla większości z nas samochód stanowi podstawowy środek transportu do pracy, szkoły bądź jako sposób na szybkie przemieszczanie się po mieście. Dlatego oddając go do warsztatu samochodowego, liczymy, że zajmą się nim specjaliści z doświadczeniem i fachem w ręku. Liczymy,

Czytaj więcej

Inwestycja realizowana jest w systemie zaprojektuj i buduj . Nowy budynek 4-oddziałowego przedszkola znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej szkoły podstawowej. Powstanie w nim także część administracyjno-socjalna z kuchnią oraz ogród zimowy. Co ważne budynek będzie wyposażony w nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie.

Czytaj więcej
Czytaj więcej