W marcu 2021 r. rozpoczęliśmy pierwszy etap inwestycji związanej z rozbudową i przebudową Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku.

Mercure Szczyrk Resort będzie jednym z najwyżej położonych obiektów hotelowych w Polsce (660 m n.p.m.) i największym wielofunkcyjnym obiektem w Szczyrku.

Ten nowoczesny i zaprojektowany z troską o otaczającą nas przyrodę obiekt zaoferuje Gościom zakwaterowanie w pokojach z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt – Skrzyczne.

Hotel będzie się składać z 6 kondygnacji i mierzyć ponad 270 metrów długości. Do dyspozycji gości będą m.in. 453 pokoje, 4000 m2 powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej oraz 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.

Na terenie hotelu znajdzie się 5 punktów gastronomicznych, strefa SPA & Wellness z sauną i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, strefa dla dzieci oraz teren rekreacyjny.

W przyszłości planowane są również atrakcje zimowe jak mini stok narciarski z torem przeszkód, wyciągiem taśmowym dla dzieci i początkujących.

Obiekt po planowanej rozbudowie przyjmie pierwszych gości na przełomie 2023/24 roku.

Szczegóły na stronie www.mszczyrk.pl

22.06.2021 r. podpisaliśmy umowę na kolejny etap rozbudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków w Turku.Prace te są niezbędne ze względu na dynamiczny rozwój aglomeracji Turek w tym przemysłu, zlokalizowanego w strefie ekonomicznej „Tania energia”.Inwestycja obejmie rozbudowę gospodarki osadowej, budowę systemu dezodoryzacji,

Czytaj więcej

W czerwcu 2021 roku podpisaliśmy umowę na kompleksową realizacje obiektu magazynowego z zagospodarowaniem terenu. Inwestorem jest firma Toptextil Spółka z o.o. z Wadowic, jest to wiodący dostawca tkanin obiciowych oraz materacowych.Inwestycja obejmuje opracowanie projektów wykonawczych oraz realizacje budowy hali magazynowej

Czytaj więcej

W kwietniu 2021 r. rozpoczęliśmy budowę budynku handlowo-usługowego przy ul.Bystrzańskiej 94 w Bielsku-Białej.QUBB Offices będzie nowoczesnym budynkiem klasy A, przystosowanym do działalności biurowej, usługowej, handlowej oraz medycznej. W pierwszym etapie realizacji wykonujemy stan surowy otwarty obiektu oraz prace związane z

Czytaj więcej