BPBP S.A.


Spis treści:

Wiele osób zastanawia się, co jest korzystniejsze: wynajęcie czy zakup sprzętu budowlanego. Wynajęcie będzie tańsze, w przeciwieństwie do kupna. Można zaoszczędzić spore koszty związane z samą transakcją, jak również z ich serwisowaniem i innych formalności. Należy wspomnieć, iż w przypadku kupna sprzętu trzeba mieć wymagane uprawnienia do korzystania z takiej maszyny. Nie możemy bowiem użytkować maszyny bez żadnych umiejętności. W takiej sytuacji powinniśmy wynająć osobę, która zna się na obsługiwaniu koparki lub dźwigu. Kwestia związana z wyborem wiąże się także z celem, dla którego będziemy potrzebowali danego sprzętu. Jak w każdej kwestii są pewne wady i zalety. Decyzja o wyborze najlepszej opcji zależy od różnych czynników.

Wynajem sprzętu budowlanego Bielsko – Korzyści

Decydujesz się na wypożyczenie, ale nie jesteś pewny wyboru? Dzięki wynajmowi nie trzeba angażować dużych środków finansowych, które można przeznaczyć na inny obszar rozwoju. Nie ponosisz kosztów serwisowania sprzętu, a także nie musisz zakrzątać sobie głowy, gdzie przechowasz maszynę w okresie zimowym. Sprzęt budowlany do wypożyczenia jest zazwyczaj dostępny od ręki, co za tym idzie – oszczędzony czas. Jeżeli korzystasz z wypożyczonych urządzeń, masz pewność, iż będzie on sprawny i bezawaryjny, gdyż firmy dbają o to, aby sprzęty były w pełni sprawne. Niektóre zakłady oferują nawet ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianej awarii, które daje gwarancję dla obu stron. Dodatkowo sprawna logistyka to duży plus dla wypożyczalni, gdyż transport wielkich maszyn jest problemowy, a dzięki wsparciu firm jest to możliwe.

Dla małych firm, które chcą się rozwijać, ale nie stać je na kupno drogiego sprzętu, jest to świetna opcja, aby wypożyczyć sprzęt do prowadzonych robót. W przypadku, gdy firma potrzebuje sprzętu na długotrwały okres do realizacji projektów, powinna rozważyć kupno maszyn na własność.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bielsko

Jeżeli decydujesz się na wynajem sprzętu budowlanego Bielsko, to BPBP S.A będzie idealnym wyborem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Oferujemy sporo dogodności oraz ułatwień dla naszych klientów prywatnych, a także dla firm. U nas możesz wynająć sprzęt, rusztowanie, deskowanie, jak również narzędzia budowlane długoterminowo oraz na krótki okres. Możesz szybko i wygodnie zarezerwować sprzęt telefonicznie, a ceny zależne są od długości najmu. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam pełny sprzęt budowlany, jaki możesz wynająć.

Jaki sprzęt budowlany oferujemy?

Niezależnie czy potrzebujesz sprzętu prywatnie, czy dla firmy, wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bielsko posiada bogatą ofertę. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. dysponuje urządzeniami tj.:

 • Zagęszczarki wielkości 500 kg i 150 kg – posłużą w inżynierii lądowej, jak również wodnej, które zapewnią solidne fundamenty.
 • Betoniarki o pojemności 150 l i 200 litrów – niezbędne na budowie, dzięki którym zmieszasz piasek, żwir, żużel, wodę oraz cement.
 • Ubijaki – idealne do zagęszczania ziemi, piasku, żwiru, a także ciężko dostępnych miejsc.
 • Wibratory do betonu – w szybki i prosty sposób można przygotować masę betonu, usuwa nadmiar pęcherzyków powietrza oraz wody. Dzięki czemu beton jest jednolity, pozbawiony rozwarstwień.
 • Łaty wibracyjne spalinowe 2,0 oraz 2,5 metra – specjalne wyprofilowanie rozprowadza, jak również rozciąga beton.
 • Zacieraczki 600 cm i 900 cm średnicy – zmniejsza ryzyko pęknięcia spoiwa, wydłuża żywotność, jakość betonu, a także usuwa wszystkie nierówności.
 • Pompy do wody – idealnie sprawdzi się w budownictwie, gospodarstwie rolnym, jak również przydomowych ogrodach.
 • Szalunki
 • Rusztowania
 • Elektronarzędzia
 • Ciężki sprzęt budowlany typu dźwig, koparki, pompa do betonu, samochody ciężarowe

Zapraszamy do kontaktu i do naszej wypożyczalni. Szczegółowy opis oferty, a także cennika znajduje się na naszej stronie internetowej bpbpsa.com.pl.

Zima jest bez wątpienia piękną porą roku. Pamiętajmy jednak również, że jest to okres, w którym nasze pojazdy są szczególnie narażone na oddziaływanie negatywnych warunków pogodowych, a co za tym idzie – również na awarie. Chociaż z częścią z nich być może poradzimy sobie sami, pamiętajmy, że w wielu przypadkach pomóc nam będzie mógł jedynie profesjonalny mechanik

Czytaj więcej

Nie ma co ukrywać, że sprzęt budowlany do najtańszych nie należy. Zakup elektronarzędzi, podobnie jak i ciężkiego sprzętu budowlanego na własną rękę będzie po prostu w większości przypadków nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie wynajem takiego sprzętu

Czytaj więcej

Sezon zimowy jest już w pełni – pojawił się pierwszy śnieg, a temperatura waha się w okolicach zera. Niestety część kierowców zbyt lekceważąco podeszła do odpowiedniego przygotowania pojazdu na sezon zimowy. Śnieg, lód, ogólnie niesprzyjająca aura to wiele powodów do kolizji i wszelkich trudności na drogach.

Czytaj więcej