Realizacja obiektu magazynowego Toptextil

BPBP S.A.

W czerwcu 2021 roku podpisaliśmy umowę na realizację obiektu magazynowego z zagospodarowaniem terenu. Inwestorem jest firma Toptextil Spółka z o.o. z Wadowic, jest to wiodący producent i dostawca tkanin w Polsce i na świecie. 

Toptextil to sprawdzony dystrybutor tkanin meblowych i materacowych dla wymagających. Dzięki pasji i doświadczeniu oferowane przez Toptextil materiały tapicerskie są niepowtarzalne, trwałe i dopasowane do potrzeb konsumentów

Tworzymy kompleksową hale w odpowiedzi na niezwykle szybki rozwój marki, nieustannie poszerzającej swoją ofertę.

Hala powstanie w Jaroszowicach, w województwie małopolskim, jednym z mniejszych województw w kraju, położonym w południowej Polsce, graniczącym ze Słowacją. Województwo jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem inwestycji budowlanych i przemysłowych, dlatego jesteśmy niezwykle wdzięczni że nasza hala dołączy do grona tych inwestycji.

Naszym zadaniem jest Budowa budynku magazynowego wraz z instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Powierzchnia użytkowa to 4700 m² wraz częścią socjalno-biurową.

W celu doskonałej funkcjonalności i standardu obiektu konieczna też jest Instalacja sieci teletechnicznej oraz budowa zbiornika na wody opadowe z instalacją kanalizacji deszczowej dla celów ekologicznych.

W tym momencie prace na placu budowy idą pełną parą. Na zdjęciach możecie obserwować proces budowy i rozwój powstawania placówki. Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na 31 maj 2022r.

Badanie techniczne zwane też przeglądem rejestracyjnym należy wykonywać na stacjach kontroli pojazdów, które spełniają wymagania określone procedurami i posiadają odpowiednie uprawnienia do ich przeprowadzenia.

Czytaj więcej

Rozbudowa istniejącego budynku o sześć oddziałów przedszkolnych.

Czytaj więcej

Wymiana opon na letnie to niezwykle istotna czynność. Powinien o niej pamiętać każdy właściciel samochodu, gdyż bezpośrednio wpływa ona na stan ogumienia, a co za tym idzie, bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażerów. Zdań na temat tego, który miesiąc jest odpowiedni na wymianę opon, jest naprawdę wiele.

Czytaj więcej