GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  1. Koordynowanie pracy na wyznaczonej części budowy w ścisłej współpracy z doświadczonym Kierownikiem Budowy.
  2. Kontrola powierzonego zadania w zakresie jakości i terminowości.
  3. Pomoc przy weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  4. Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  5. Stała kontrola stanu BHP
  6. Analiza ofert dostawców i podwykonawców.
  7. Przygotowywanie dokumentacji budowy
  8. Raportowanie postępów prac

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym – warunek konieczny.
  2. Mile widziana specjalność konstrukcyjna.
  3. Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, MS Excel, MS Word.
  4. Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
  5. Prawo jazdy kategorii B.
  6. Dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  7. Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych na terenie woj. śląskiego

CO OFERUJEMY :

  1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  2. Możliwość zdobywania doświadczenia
    w renomowanej firmie budowlanej.
  3. Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.
  4. Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka
  5. Pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.).
  6. Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego.
  7. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dla większości z nas samochód stanowi podstawowy środek transportu do pracy, szkoły bądź jako sposób na szybkie przemieszczanie się po mieście. Dlatego oddając go do warsztatu samochodowego, liczymy, że zajmą się nim specjaliści z doświadczeniem i fachem w ręku. Liczymy,

Czytaj więcej

Inwestycja realizowana jest w systemie zaprojektuj i buduj . Nowy budynek 4-oddziałowego przedszkola znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej szkoły podstawowej. Powstanie w nim także część administracyjno-socjalna z kuchnią oraz ogród zimowy. Co ważne budynek będzie wyposażony w nowoczesne i przyjazne dla środowiska technologie.