Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Wadowicach przy ul. Niwy

BPBP S.A.

W styczniu 2022 przystąpiliśmy do budowy trzech lokali mieszkalnych z rozbiórką i budową sieci energetycznej niskiego i średniego napięcia. Inwestycja mieści się w pięknym, rodzinnym mieście Wadowice położonym w zachodniej części na pogórzu śląskim, w Beskidzie małym, nad rzeką Skawą.

Nasz kompleks położony jest przy ulicy Niwy. Jest to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych których teren zabudowy łącznie wynosi 1222,50 m2. Spokojna i nowoczesna estetyka będzie cieszyć oczy przyszłych mieszkańców a komfortowe wnętrza zapewnią najwyższy komfort życia. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi czy wielbicieli Wadowickich przedmieść. Oczywiście w naszym projekcie nie zabrakło miejsca na przestronny parking czy plac zabaw.

Powierzchnia placu zabaw 180m2 z elementami niezbędnymi dla najmłodszych mieszkańców takimi jak huśtawka, piaskownica, bujaki oraz zestaw zabawowy, oczywiście ze zjeżdżalnią, spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Plac zabaw otoczony jest ławkami umożliwiającymi odpoczynek w urokliwym otoczeniu.

Termin realizacji: 24 miesiące

Badanie techniczne zwane też przeglądem rejestracyjnym należy wykonywać na stacjach kontroli pojazdów, które spełniają wymagania określone procedurami i posiadają odpowiednie uprawnienia do ich przeprowadzenia.

Czytaj więcej

Rozbudowa istniejącego budynku o sześć oddziałów przedszkolnych.

Czytaj więcej

Wymiana opon na letnie to niezwykle istotna czynność. Powinien o niej pamiętać każdy właściciel samochodu, gdyż bezpośrednio wpływa ona na stan ogumienia, a co za tym idzie, bezpieczeństwo kierowcy, jak i pasażerów. Zdań na temat tego, który miesiąc jest odpowiedni na wymianę opon, jest naprawdę wiele.

Czytaj więcej